• شرکت نرم افزار و برنامه نویسی راتین
    شرکت نرم افزاری راتین در آبان ماه سال 85 باهدف گسترش و افزایش تکنولوژی نرم افزار در ایران و پدید آوردن رویکردی نو به تولید نرم افزار و ساخت کامپوننت ها آغاز به کار کرد.

طراحی سایت،شرکت طراحی سایت،طراحی وب سایتطراحی سایت شرکت راتین با پیشینه 9سال کار در زمینه طراحی وب سایت آماده پذیرش هر گونه سفارش بر پایه انجین سایت ساز CMS راتین و همینطور پیاده سازی سفارشی می باشد.
این شرکت با هدف گسترش تکنولوژی نرم افزار و پدید آوردن رویکردی نو به این صنعت آغاز به کار کرد.

بستر کاری شرکت راتین تولید نرم افزار با کمک تکنولوژی ASP.net ,javascript (jQuery), Css 3.0 ,SQLserverاست.

سایت ساز - طراحی وب سایتCMS      روند انجام طراحی وب سایت     نمونه کارهای طراحی وب سایت       
  

اکنون چند دلیل که می توانید طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب خود را به ما بسپارید:

طراحی سایت واکنش گرا یا پاسخگو (Responsive) 1-طراحی سایت واکنش گرا یا پاسخگو (Responsive):
کاربران اینترنتی فقط با کامپیوترهای شخصی در دنیای اینترنت کار نمی کنند.
روز به روز بر حجم تلفن های هوشمند جیبی و تبلت ها میان کاربران اینترنتی افزوده می شود و اگر وب سایت شما در موبایل و تبلت به طور صحیح نمایش داده نشود می توانیم بگوییم این وب سایت کارایی لازم را نخواهد داشت و باعث می شود که تعداد زیادی کاربر را از دست بدهید.
با این روش طراحی وب سایت شما می تواند سازگار با همه Resolution ها و همه دستگاههای الکترونیکی(Gadgets) باشد.
 2. سبک و کم حجم بودن طراحی وب سایت(بکاربردن الگوریتم های فشرده سازی صفحه وب):
در این روش سایت نرم و روان و وبگردی درآن آسان می شود. فشرده سازی 30 تا 80 درصدی حجم فایلها که باعث افزایش فراوان سرعت لود سایت می شود. با توجه به عدم استفاده از کامپوننت های آماده و Tableless بودن  سایت و همچنین فرآیندهای مورد نیاز برای کارایی بیشتر مانند کشینگ( Caching) فراهم شده است. این روش سبب افزایش سرعت باز شدن سایت و کاهش ترافیک شده که در سایت های بزرگ و پر بازدید عامل بسیار مهمی در نگهداری و کاهش هزینه های آن می باشد و نکته مهمتر اینکه یکی از فاکتورهای مهم برای روبوت های جستجوگر مانند گوگل، سریع باز شدن صفحات آن وب سایت است.
  3. امنیت بالا در طراحی سایت و برنامه نویسی:
پیاده سازی و برنامه نویسی سایت با استفاده از روشهای کدنویسی مانند هشینگ (MDF5)و Encoding و Sever Side Validation,Client Side Validation  انجام می شود و از بسیاری از روشهای هک مانند SQLInjection , Xss جلوگیری شده است.
تجربه و تخصص در طراحی سایت و برنامه نویسی سایت 4. تجربه و تخصص در طراحی سایت و برنامه نویسی آن:
حدود هشت سال کار و دانش تخصصی در این زمینه کمک شایانی در جهت بهینه سازی و افزایش کیفیت و سرعت و امنیت نموده است و شرکت راتین با رفع اشکالات گذشته کوشیده تا سطح تکنولوژی کار خود را همواره افزایش دهد.
یکی از این موفقیتهای این شرکت تولید بستر فریم ورک یا معماری بهینه شده تکنولوژی وب فرم ASP.net که مزایا تکنولوژی MVC را دارد اما معایب آنرا ندارد.
  5. نوآوری و خلاقیت :
شرکت راتین توانسته با کمک تیم نرم افزاری خود تمام ماژولها و زیر ساخت های مورد نیاز شامل:

1. پلاگین های Jquery
2. ماژولهای کاربردی لایبرری(Library) و فریم ورک (Framework)
مورد نیاز را نوشته و پیاده سازی کند.
به کارنبردن CMS های آماده و پکیج های رایج 6. به کار نبردن CMS های آماده و پکیج های رایج :
متاسفانه بسیاری از شرکت های طراحی سایت بدلیل نداشتن دانش مورد نیاز اقدام به طراحی سایت با CMS های آماده می کنند که اشکالات و مشکلات فراوانی در آینده می تواند به همراه داشته باشد.
1-سایت ها و پرتال ها بزرگ وکاربردی را نمی توان و یا بسختی می توان با اینگونه پکیج ها  (Joomla, Drubal, DotNetNuke, WordPress) پیاده سازی کرد و در آنها گسترش و یا تغییر داد.
2-دارای کد سربار (Overload) می باشند ، زیرا به گونه ای طراحی شده اند که معمولا همه گونه نیازی را پوشش دهند.
3-انعطاف پذیری ندارند و شما باید در قالب آن پکیج نیازهایتان را هماهنگ کنید و نسبت به امکانات زبانهای برنامه نویسی مانند Asp.net , Php در سطح پایین تری هستند.
4- روشهای خاصی برای پیاده سازی دارند.
5- معمولا کسانی که این ابزارها را برای طراحی سایت بکار می برند دانش پایینی در زمینه برنامه نویسی دارند .
سازگاری ساختار طراحی سایت با موتورهای جستجو(Cross Browser) 7. سازگاری ساختار طراحی سایت با موتورهای جستجو(Cross Browser) :
در تمام بروزهای وب مانند فایر فاکس ، کروم، سافاری، اپرا،IE6-10 سازگاری دارد.
Log و گزارش گیری از درخواست ها با کمک Http Handler 8. Log و گزارش گیری از درخواست ها با کمک Http Handler :
تمام در خواست و فعالیت های انجام شده روی سایت Log شده و گزارشی از آنها تهیه و در صورت نیاز مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.
استفاده از پکیج و CMS شرکت راتین 9. استفاده از پکیج و CMS شرکت راتین :
تا کنون 2 نسخه از این نرم افزار CMS نوشته شده و باگ های آن طی چند سال بر طرف شده است این پکیج زمان پیاده سازی را کم ، هزینه ها را کاهش، نیاز به تست پروژه را کاهش می دهد و در پایان ، کار شسته و رفته و تمیز تحویل کارفرما می شود.
 قابلیت گسترش و تغییرات(Reusablity) 10. قابلیت گسترش و تغییرات(Reusablity) :
با توجه به ماژولار بودن و بومی بودن نرم افزار و تکنیک های برنامه نویسی بکار برده شده در آن (ORM) امکان تغییر و گسترش وجود دارد و    می توان ماژولهای جدید به آن افزود و آنها را سفارشی کرد.
  11. کاربر پسند بودن(User Friendly) :
تلاش فراوانی انجام شده تا کارفرما بتواند به سادگی با آن کارکند نرمی و روان بودن آن را حس کند تعداد کلیک در این سیستم کمتر از حد نرمال نرم افزارهای دیگر می باشد.

  برخی از کارفرمایان شرکت راتین

 تماس با شرکت نرم افزاری راتین